Referencje

Nasza firma od lat współpracuje z Polną, jesteśmy z niej zadowoleni. Oferty na zawory regulacyjne są opracowywane poprawnie pod względem technicznym i szybko.

Biprozat

Newsletter

Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail i zaprenumeruj newsletter

 
archiwum newslettera

Informacja w sprawie zdeponowania akcji.

29.11.2017

Informacja w sprawie zdeponowania akcji.

Szanowni Państwo,
w związku ze zniesieniem dematerializacji akcji oraz wykluczeniem ich z obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW, które nastąpiło dnia 28 listopada 2017 r., Zarząd Zakładów Automatyki „POLNA” S.A. informuje, że podpisał umowę z Centralnym Domem Maklerskim Pekao S.A. w sprawie prowadzenia depozytu akcji oraz rejestru akcjonariuszy. Tym samym wszystkie czynności związane z akcjami, m.in.:
1) odbiór „Imiennych Zaświadczeń Depozytowych” oraz ich duplikatów,
2) blokada akcji i odebranie zaświadczeń, o których mowa w art. 406 Kodeksu spółek handlowych, uprawniających do uczestniczenia w WZ,
3) zgłaszanie zmian związanych z aktualizacją danych akcjonariuszy,
4) zgłaszanie zmian związanych z zawarciem umów cywilnoprawnych, jak również z dziedziczeniem, po przedstawieniu dokumentów wskazanych w Regulaminie przyjęcia akcji wydanych w formie dokumentu do depozytu oraz założenia i prowadzenia rejestru akcjonariuszy,
5) ustanawianie zabezpieczeń na akcjach,

będzie można dokonywać po zakończeniu procedury materializacji akcji i złożeniu akcji do depozytu w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A., we wszystkich Punktach Obsługi Klientów CDM Pekao S.A. Lista tych punktów jest dostępna w zakładce „Sieć POK” na stronie www.cdmpekao.com.pl.
Informacje na temat obsługi można uzyskać pod numerami telefonów CDM Pekao S.A. w godzinach 8:00 - 20:00 (poniedziałek-piątek):
• +48 801 140 490 (opłata za 1 impuls),
• +48 22 591 24 90 (opłata wg taryfy operatora).