• Polski
  • English
  • Русский

Kariera/praca

Zarządzanie personelem pracowniczym jest istotną kwestią dla naszej Spółki. Polityka personalna jest jedną z głównych przy planowaniu strategii firmy.
Dbamy o podnoszenie kwalifikacji i poszerzania umiejętności naszych pracowników. Pracując u nas zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe.

Myślimy, że pracując z nami śmiało zrealizujesz swoje ambicje zawodowe. Polityka szkoleniowa w naszej Spółce oparta jest na trzech założeniach:
-pracownicy Spółki to najcenniejszy kapitał, który wymaga nieustannego inwestowania,
-bez ciągłego podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników Spółka nie zapewni sobie trwałej przewagi konkurencyjnej
-od umiejętności pracowników zależy sukces Spółki.

Proces rekrutacji pracowników

Dział Kadr i Zarządzania planuje i koordynuje rekrutacje oraz zarządza procesem rozwoju pracowników w całej Spółce. Jeśli zainteresowało Cię nasze zgłoszenie rekrutacyjne i chciałbyś się ubiegać o pracę prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail:  .

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów :
1. Analiza przesłanych do nas aplikacji (jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i będzie zgodna z naszymi wymogami, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną),
2. Rozmowa kwalifikacyjna (w czasie spotkania będziemy chcieli uzyskać więcej informacji dotyczących Twojej osoby, Twoich kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, motywacji i oczekiwań),
3. Decyzja (jeżeli zostaniesz wybrany, ponownie zaprosimy Cię na spotkanie aby przedyskutować warunki zatrudnienia oraz zaproponować podpisanie umowy).

Korzyści płynące z pracy w naszej Spółce

Praca w naszej Spółce umożliwia dostęp do najnowocześniejszych metod i narzędzi pracy oraz daje szansę na współpracę z wieloma czołowymi firmami w kraju i za granicą . Pragniemy dzielić się z naszymi dotychczasowymi doświadczeniami, a równocześnie stwarzamy szansę ambitnym pracownikom na realizację własnych pomysłów.

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

    • MŁODSZY SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH (nr ref.: MH/01/2020)Data dodania: 10 lutego 2020

      Opis stanowiska:
      • Przygotowywanie ofert handlowych
      • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
      • Prowadzenie negocjacji handlowych
      • Obsługa Klientów, dbałość o wzajemne relacje z obecnymi, jak i nowymi Klientami firmy
      • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
      • Monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
      Wymagania:
      • Wykształcenie min. średnie
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • Samodzielność, dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy
      Dodatkowym atutem będzie:
      • wykształcenie techniczne
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      Oferujemy:
      • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
      • realne możliwości realizacji własnych pomysłów
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
      • udział w szkoleniach zawodowych

      Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adresem e-mail: rekrutacja@polna.com.pl

      W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny.
      Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
      Dz. U. z 2016., poz. 922) procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. z 2002 r . Nr 101 poz. 926 z póź. zm.)”

  • OPERATOR MASZYN CNC (NR REF.: P1/OM)Data dodania: 12 maja 2019

    Zakłady  Automatyki  „POLNA” S.A. w Przemyślu, zatrudnią:
    OPERATOR MASZYN CNC

    (nr ref.: P1/OM)

    Miejsce pracy: Przemyśl

    Zakres obowiązków:
    • obsługa maszyn CNC (tokarki, centra numeryczne)
    • kontrola wymiarowa produkowanych detali
    • wykonywanie niezbędnych korekcji
    • przezbrajanie maszyn
    Od kandydatów oczekujemy:
    • wykształcenie techniczne min. zawodowe
    • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • umiejętność myślenia przestrzennego
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • dobra organizacja pracy własnej

    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Realny wpływ na realizację własnych pomysłów
    • Udział w szkoleniach zawodowych

    Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
    i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) – zwanej inaczej „RODO” ( stosowane od 25.05.2018 r. wraz z nowymi przepisami krajowymi)

    Informacje zawarte w przesłanych dokumentach przez kandydata będą przetwarzane  tylko na cele tej rekrutacji i przez czas nie dłuższy niż 12 miesięcy od dnia otrzymania zgłoszenia przez kandydata

  • Zakłady Automatyki POLNA S.A.

    37-700 Przemyśl
    ul. Obozowa 23
    POLSKA

    TEL: 16 678 66 01
    FAX: 16 678 65 24
    FAX: 16 678 37 10
    E-MAIL: marketing@polna.com.pl

    KRS: 0000090173 z dnia 12.02.2002 r. Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
    REGON: 650009986     NIP: 795-020-07-05     BDO: 000030128
    KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 5.379.435,80 PLN
    KAPITAŁ WPŁACONY: 5.379.435,80 PLN
    NUMER KONTA BANKOWEGO: Santander Bank Polska S.A 88 1500 1634 1216 3005 5238 0000