[searchandfilter fields="search" submit_label="Szukaj" search_placeholder="Wpisz szukaną frazę..."]
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский

Kariera/praca

Zarządzanie personelem pracowniczym jest istotną kwestią dla naszej Spółki. Polityka personalna jest jedną z głównych przy planowaniu strategii firmy.
Dbamy o podnoszenie kwalifikacji i poszerzania umiejętności naszych pracowników. Pracując u nas zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe.

Myślimy, że pracując z nami śmiało zrealizujesz swoje ambicje zawodowe. Polityka szkoleniowa w naszej Spółce oparta jest na trzech założeniach:
-pracownicy Spółki to najcenniejszy kapitał, który wymaga nieustannego inwestowania,
-bez ciągłego podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników Spółka nie zapewni sobie trwałej przewagi konkurencyjnej
-od umiejętności pracowników zależy sukces Spółki.

Proces rekrutacji pracowników

Dział Kadr i Zarządzania planuje i koordynuje rekrutacje oraz zarządza procesem rozwoju pracowników w całej Spółce. Jeśli zainteresowało Cię nasze zgłoszenie rekrutacyjne i chciałbyś się ubiegać o pracę prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail:  .

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów :
1. Analiza przesłanych do nas aplikacji (jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i będzie zgodna z naszymi wymogami, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną),
2. Rozmowa kwalifikacyjna (w czasie spotkania będziemy chcieli uzyskać więcej informacji dotyczących Twojej osoby, Twoich kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, motywacji i oczekiwań),
3. Decyzja (jeżeli zostaniesz wybrany, ponownie zaprosimy Cię na spotkanie aby przedyskutować warunki zatrudnienia oraz zaproponować podpisanie umowy).

Korzyści płynące z pracy w naszej Spółce

Praca w naszej Spółce umożliwia dostęp do najnowocześniejszych metod i narzędzi pracy oraz daje szansę na współpracę z wieloma czołowymi firmami w kraju i za granicą . Pragniemy dzielić się z naszymi dotychczasowymi doświadczeniami, a równocześnie stwarzamy szansę ambitnym pracownikom na realizację własnych pomysłów.

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

  • MŁODSZY KONSTRUKTOR (nr ref.: TT/02/2020)Data dodania: 27 lutego 2020

    Opis stanowiska:
    •projektowanie elementów instalacji przemysłowych (zawory, napędy)
    •wykonywanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach
    •przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D
    •współpraca z działem technologiczny i produkcyjnym
    •obsługa niezgodności z obszaru produkcyjnego
    •proponowanie zmian w celu: poprawy jakości, optymalizacji kosztowej produktu
    •nadzór nad dokumentacją techniczną
    Wymagania:
    •wykształcenie średnie/wyższe techniczne (o profilu mechanicznym, mechatronicznym lub pokrewnym)
    •znajomość oprogramowania SolidWorks lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem
    •dobra znajomość rysunku mechanicznego
    •znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    •dobra znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem
    •umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    •pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    •realne możliwości realizacji własnych pomysłów
    •wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    •udział w szkoleniach zawodowych

    Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adresem e-mail: rekrutacja@polna.com.pl
    W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny.
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
    Dz. U. z 2016., poz. 922) procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. z 2002 r . Nr 101 poz. 926 z póź. zm.)”

  • MŁODSZY SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH (nr ref.: MH/01/2020)Data dodania: 6 lutego 2020

    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Obsługa Klientów, dbałość o wzajemne relacje z obecnymi, jak i nowymi Klientami firmy
    • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
    • Monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    Wymagania:
    • Wykształcenie min. średnie
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność, dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy
    Dodatkowym atutem będzie:
    • wykształcenie techniczne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    Oferujemy:
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • realne możliwości realizacji własnych pomysłów
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • udział w szkoleniach zawodowych

  • OPERATOR MASZYN CNC (NR REF.: P1/OM)Data dodania: 27 stycznia 2020

    Zakłady  Automatyki  „POLNA” S.A. w Przemyślu, zatrudnią:
    OPERATOR MASZYN CNC

    (nr ref.: P1/OM)

    Miejsce pracy: Przemyśl

    Zakres obowiązków:
    • obsługa maszyn CNC (tokarki, centra numeryczne)
    • kontrola wymiarowa produkowanych detali
    • wykonywanie niezbędnych korekcji
    • przezbrajanie maszyn
    Od kandydatów oczekujemy:
    • wykształcenie techniczne min. zawodowe
    • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • umiejętność myślenia przestrzennego
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • dobra organizacja pracy własnej

    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Realny wpływ na realizację własnych pomysłów
    • Udział w szkoleniach zawodowych

    Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
    i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) – zwanej inaczej „RODO” ( stosowane od 25.05.2018 r. wraz z nowymi przepisami krajowymi)

    Informacje zawarte w przesłanych dokumentach przez kandydata będą przetwarzane  tylko na cele tej rekrutacji i przez czas nie dłuższy niż 12 miesięcy od dnia otrzymania zgłoszenia przez kandydata

Zakłady Automatyki POLNA S.A.

37-700 Przemyśl
ul. Obozowa 23
POLSKA

TEL: 16 678 66 01
FAX: 16 678 65 24
FAX: 16 678 37 10
E-MAIL: marketing@polna.com.pl

KRS: 0000090173 z dnia 12.02.2002 r. Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 650009986     NIP: 795-020-07-05     BDO: 000030128
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 3.815.013,80 PLN
KAPITAŁ WPŁACONY: 3.815.013,80 PLN
NUMER KONTA BANKOWEGO: Santander Bank Polska S.A 88 1500 1634 1216 3005 5238 0000