Referencje

Potwierdzamy  że wszystkie dostawy z Zakładu  Polna SA zostały wykonane należycie, towar był odpowiedniej jakości oraz posiadał stosowne atesty, certyfikaty i zaświadczenia.

F.H.U. Matpol

7...10

Newsletter

Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail i zaprenumeruj newsletter

 
archiwum newslettera

O firmie

Szanowni Państwo,
Przedstawiamy ofertę szerokiej gamy wyrobów z zakresu automatyki przemysłowej i ciepłowniczej, urządzeń centralnego smarowania oraz aparatury laboratoryjnej.
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zaworów regulacyjnych, siłowników pneumatycznych membranowych wielosprężynowych, schładzaczy pary, zaworów iglicowych, regulatorów, urządzeń centralnego smarowania, destylatorów, redestylatorów. Jesteśmy ukierunkowani na potrzeby Klienta. 90 lat tradycji umacnia w naszym zespole i całej organizacji przekonanie do ciągłego doskonalenia naszych wyrobów, procesów i wszystkiego, co robimy.
Naszą misją jest zagwarantowanie:

  • najwyższej jakości i niezawodności wyrobów dla naszych Klientów,
  • stabilnego wzrostu wartości firmy dla naszych Akcjonariuszy,
  • poczucia pewności i możliwości rozwoju dla naszych Pracowników,
  • odpowiedzialności biznesowej (ochrona środowiska naturalnego i interesy społeczne).
     

Projektowanie i wykonanie poszczególnych wyrobów opiera się na pełnej realizacji ustalonych z Klientem założeń technicznych. Stale rozszerzamy ofertę wykonań niekatalogowych, ukierunkowanych na indywidualne wymagania naszych odbiorców.
 

Zakłady Automatyki "POLNA" S.A. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zaworów regulacyjnych, stosowanych w instalacjach technologicznych w energetyce, petrochemii, gazownictwie i także innych.
Sieć sprzedaży Ciągle rozwijamy sieć sprzedaży w kraju i za granicą. Prowadzimy sprzedaż swoich wyrobów bezpośrednio lub za pośrednictwem dystrybutorów i partnerów handlowych. Szczegółowy wykaz firm znajduje się na stronie internetowej spółki.
Obsługa sprzedaży Realizujemy dostawy wyrobów do wiodących firm z różnych branż. Know-how firmy w kwestiach doboru armatury, eksploatacji czy serwisu produkowanych wyrobów – to zapewnienie korzyści dla naszych klientów. Są nimi wysoka jakość, konkurencyjność oraz wsparcie techniczne.
Obsługa techniczna Nasi specjaliści posiadają kompetencje i doświadczenie aby zapewnić pomoc
w kwestiach technicznych przy doborze zaworów regulacyjnych i pozostałych wyrobach spółki. W ramach obsługi technicznej,  zapewniamy 24h po-sprzedażową obsługę Klienta od konsultacji technicznej poprzez wizyty na obiektach do serwisu pogwarancyjnego włącznie.
Dokumentacja
i identyfikacja
Nasze wyroby posiadają znaki identyfikujące ich parametry, zgodne z oznaczeniem przedstawionym w katalogu wyrobów. Do każdego opuszczającego firmę wyrobu, dołączamy pełną dokumentację techniczno-handlową, zgodną z obowiązującymi przepisami.
Szkolenia Zapewniamy szkolenia z zakresu budowy i doboru produkowanych wyrobów. Szkolenia prowadzimy  w siedzibie Spółki oraz u Klientów. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z naszymi Klientami, dystrybutorami, partnerami biznesowymi.
Rozwój Dbamy o ciągłość w rozwoju projektowania nowych wyrobów, usprawnieniu istniejących procesów, ukierunkowując się na zapotrzebowania Klienta.
Zarządzanie jakością Oparte na procesowym podejściu i ciągłym doskonaleniu: System zarządzania jakością i polityka jakości firmy pozwalają zwiększyć wartość dodaną, czyniąc wyrób atrakcyjniejszym dla Klienta.