Referencje

W czasie współpracy, dostarczane wyroby spełniały wszelkie normy jakościowe, a Zakłady Automatyki POLNA S.A. dały się poznać jako solidny partner, realizujący zlecenia terminowo i zgodnie z oczekiwaniami.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA d/Sanok

Mgr. Inż. Mieczysław Jakiel

Newsletter

Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail i zaprenumeruj newsletter

 
archiwum newslettera

Referencje

Zawory regulacyjne, siłowniki pneumatyczne, schładzacze pary, filtry siatkowe, przepustnice regulacyjne

"Na podstawie wieloletnich doświadczeń możemy polecić POLNA S.A jako firmę charakteryzującą się zadowalającą obsługą handlową, serwisową i logistyczną o dużym poziomie fachowości. Poziom obsługi zarówno od strony handlowej jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą POLNA pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia"

Paweł Wierzba

V-ce Prezes Zarządu

CP TRADE

"Jako generalny wykonawca wielu obiektów i instalacji dla gazownictwa musimy polegać na najlepszych dostawcach. W gazownictwie nie ma miejsca na kompromis. Firma Polna jako dostawca zaworów regulacyjnych w 100% spełniła nasze wymagania."

Mgr inż. Tomasz Bober

Z-ca Dyrektora Technicznego ds. Gazowych

CETUS - Energetyka Gazowa Sp. z o.o.

Polecamy firmę "POLNA" S.A. jako wiarygodnego i solidnego wykonawcę, który rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Stanisław Fatyga

Modern Kotły

Nasza firma od lat współpracuje z Polną, jesteśmy z niej zadowoleni. Oferty na zawory regulacyjne są opracowywane poprawnie pod względem technicznym i szybko.

Zbigniew Kuzara

Biprozat

Jako jedna ze spółek Grupy ANWIL, przy opracowaniu, realizacji i nadzorze projektów z branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej wymagamy najwyższych standardów współpracy. POLNA zapewnia najwyższy poziom kompetencji pod kątem technicznym i handlowym. Zaangażowanie się spółki POLNA przy realizacji kolejnych etapów projektów zasługuje na wyróżnienie. Otrzymane wsparcie świadczy o doświadczeniu spółki w produkcji zaworów regulacyjnych na wymagające instalacje technologiczne.

Paweł Lichociński

Wiceprezes Zarządu

CHEMEKO Sp. z o.o.

"Firma Polna S.A. zrealizowała na nasze zlecenie kilka dostaw z dziedziny pneumatyki. Z powierzonego zakresu dostaw firma Polna S.A. wywiązała się należycie, zapewniając rzetelność i terminowość dostaw."

Mariusz Jokiel

CP TRADE

"Wieloletnia współpraca handlowa z firmą POLNA S.A. przebiega bez zakłóceń w sympatycznej atmosferze. Szczególnie wyróżnia się fachowość i kompetencja pracowników handlowych którzy potrafią dobrać właściwe urządzenia i służą pomocą w trudnych tematach. Cenne są też organizowane sukcesywnie szkolenia, które pozwalają nam nadążyć za nowinkami wchodzącymi do produkcji."

Andrzej Godula

TECH-COM PUT Sp. z o.o

Zakłady Automatyki Polna S.A., świadczyła usługi dostaw automatyki przemysłowej, ciepłowniczej do Elektrociepłowni Władysławowo, a także Stacji Sprężania Gazu na platformie Baltic Beta. Współpracę cechowała należyta staranność, a wiedza techniczna uwzględniała obowiązujące normy i przepisy BHP. Na podstawie wykonanych usług ENERGOBALTIC Sp. z o. o. może zarekomendować firmę Zakłady Automatyki POLNA S.A. jako solidnego i rzetelnego dostawcę oraz profesjonalnego, godnego polecenia partnera.

Zbigniew Olejniczak

Zastępca Dyrektora Naczelnego

ENERGOBALTIC Sp. z o.o.

"Niniejszym potwierdzamy, że od wielu lat współpracujemy z firmą Polna S.A., ul. Obozowa 23, 37-700 Przemyśl jako dostawcą automatyki przemysłowej i ciepłowniczej. Niniejszym wyrażamy pozytywną opinię o współpracy z firmą Polna S. A.. Jakość wykonania wyrobów oraz niezawodność nie budzą zastrzeżeń, przez co można uznać je za godne polecenia."

mgr Inż. Mirosław Sarzyński

Dyrektor ds. Sprzedaży

SKAMER ACM Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo AGAT S.A. z siedzibą w Koluszkach ul. Paderewskiego 1 poświadcza, że prowadzi wieloletnią współpracę z firmą Zakłady Automatyki "POLNA" S.A. 37-700 Przemyśl, ul. Obozowa 23 przy realizacji zadań z zakresu automatyki pomiarowej. W/w firma świadczy usługi w zakresie:

  • dostaw armatury i aparatury dla przemysłu pertochemicznego,
  • doradztwa technicznego i doboru rozwiązań technicznych,
  • szkoleń   z   zakresu   obsługi,   naprawy i konserwacji urządzeń.

Współpraca z firmą Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. charakteryzuje się mocnym wsparciem technicznym, chęcią rozwiązania problemu i szybką reakcją. Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. to doświadczony producent, do którego mamy pełne zaufanie.

Jerzy Bujalski

Dyrektor Oddziału

Agat S.A.

Budownictwo Naftowe „Naftomontaż" Sp. z o.o. potwierdza, że Zakłady Automatyki „Polna" S.A. w Przemyślu wykonywały powierzone prace z należytą starannością, z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technicznych oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, a także dobrą praktyką inżynierską. Przytoczone doświadczenie współpracy z zakładem „Polna" w Przemyślu są podstawą jej wysokiej oceny z naszej strony i pozwalają nam na polecenie usług tego zakładu.

Andrzej Liput

Prezes Zarządu

Budownictwo Naftowe NAFTOMONTAŻ - Spółka z o.o.

W okresie 2009 do 2011-05-09 nasza współpraca z firmą POLNA S.A. w zakresie ofertowania i dostaw zaworów regulacyjnych była rzetelna i merytoryczna. Terminy dostaw byty ściśle dotrzymywane zgodnie z wcześniejszymi zamówieniami.

Bohdan Kacprzak

Specjalista ds. automatyki

ELEKTROBUDOWA S.A.

Z przyjemnością informujemy, iż firma POLNA S.A. która, jest naszym dostawcą zaworów, część zamiennych do zaworów, oraz innych elementów automatyki przemysłowej, jako solidny i rzetelny partner jest godnym polecenia dostawcą.

Marek Bałucki

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością

Zakład Automatyki i Pomiarów Aprochem Sp. z o.o.

Siłowniki  jako odłączniki elektrolizerów Elektrolizy Rtęciowej w PCC Rokita SA. Firma Polna S.A. jako jedyna firma podjęła się wykonania siłowników pod specjalne zamówienie PCC Rokita SA. Nienaganne i terminowe wykonanie siłowników, doświadczony zespół inżynierów, sumienność i wrażliwość na potrzeby klienta sprawiają, że będziemy kontynuowali wieloletnią współpracę z firmą Polna S.A.. Dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Polna S.A jako solidnego i rzetelnego dostawcę urządzeń na najbardziej wymagające instalacje.

Dariusz Lesicki

PCC Rokita

"Z firmą POLNA Przemyśl Rafineria Nafty Jedlicze S.A współpracuje od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z świadczonych usług materiałowych, oraz doradztwa technicznego."

Zbigniew Laba

Specjalista ds. zakupów

Rafineria Nafty JEDLICZE S.A.

"Projektuje instalacje w oparciu o wyroby automatyki "POLNA" , są: niezawodne, tanie i POLSKIE."

inż. Stanisław Iwańczuk

Instytut Nawozów Sztucznych Puławy

"Nasza firma od lat współpracuje z Polną, jesteśmy z niej zadowoleni. Oferty na zawory regulacyjne są opracowywane poprawnie pod względem technicznym i szybko."

Zbigniew Kuzara

Biprozat Tarnów

"Opierając się na kilkuletniej, dotychczasowej współpracy z Zakładami Automatyki POLNA S.A. z Przemyśla, pragnę niniejszym potwierdzić iż kontakty nasze cechowały fachowość i profesjonalizm. POLNA S.A. jest Partnerem godnym polecenia, elastycznie reagującym na oczekiwania klienta. POLNA S.A. świadczy rzetelne usługi na najwyższym poziomie jakości i z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa."

Andrzej Wojewski

Kierownik ds. Eksploatacji Baz Paliw

J&S ENERGY S.A.

"Świadomość odpowiedzialności przy realizacji dostaw systemów automatyki dla sektora energetycznego wymaga od nas współpracy z najlepszymi w branży. Dlatego zawory regulacyjne kupujemy w POLNEJ. Połączenie kompetencji i doświadczenia daje nam pełne zaufanie do ich rozwiązań. Polecamy firmę POLNA każdemu, kto szuka doświadczonego i zapewniającego wsparcie techniczne producenta zaworów regulacyjnych."

Piotr Cieśla

Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny

"J.T.C." Spółka Akcyjna

"Firma NTI sp. z o.o. w Głogowie od lat realizuje dostawy w zakresie armatury odcinającej i regulacyjnej dla zakładów przemysłowych w Zagłębiu Miedziowym. Dostawy realizujemy w oparciu o produkty dostarczane przez Zakłady Automatyki „POLNA” S.A.. Wysoka jakość oferowanych przez firmę „POLNA” wyrobów, umożliwia ich długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Powyższe stwierdzenie znalazło uzasadnienie w trakcie eksploatacji instalacji w wielu oddziałach Kombinatu Górniczo-Hutniczego w tym min.:

  • o/ ZG Polkowice-Sieroszowice
  • o/ ZG Rudna
  • o/ ZG Lubin

Kilkuletni okres współpracy z firmą „POLNA” i towarzyszące mu terminowość, fachowość i sprawna realizacja zamówień przy jednoczesnym braku reklamacji utwierdzają nas w przekonaniu o dobrym wyborze kontrahenta. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę „POLNA” każdemu inwestorowi."

Mariusz Kredziński

Koordynator ds. Techniczno-Handlowych

NTI sp. z o.o.

W nawiązaniu do prośby skierowanej przez Zakłady Automatyki Polna S.A. z przyjemnością informujemy, że Orlen Automatyka Sp. z o.o. korzysta z produktów firmy, ze szczególnym uwzględnieniem: zaworów, membran, przeciwkołnierzy i uszczelnień. Jednocześnie chcielibyśmy nadmienić, iż Zakład Automatyki Polna S.A. znajduje się na liście kwalifikowanych dostawców PKN ORLEN S.A. w Płocku. Istotnym atutem firmy jest szeroki asortyment produktów oraz możliwość realizacji nietypowych zamówień.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy,  ze względu  na  bezpośrednią obsługę i doradztwo techniczne Państwa pracowników.
Jakość wykonania dostarczanych urządzeń i produktów jest zadowalająca. Kryterium   cenowe   w   powiązaniu   z  jakością  stanowi   dla   tego asortymentu konkurencyjną alternatywę w odniesieniu do producentów krajowych i zagranicznych.

Zakłady Automatyki Polna SA spełniają wymagania jakościowe stawiane naszym dostawcom.

Jerzy Klatte

Członek Zarządu

Orlen Automatyka

Zakłady Automatyki "POLNA S.A." dostarczają do naszego zakładu kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej. Fachowość pracowników oraz atrakcyjność oferty, wysoka jakość produktów skłaniają nas do polecenia tej firmy innym podmiotom.

Tomasz Łabędzki

Szef Utrzymania Ruchu

Termo Organika sp. z .o.o o/Głogów

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie - Oddział w Sanoku potwierdza, że współpracuje od kilku lat z Zakładami Automatyki POLNA S.A. z siedzibą przy ul. Obozowej 23 w Przemyślu (37-700), w zakresie dostaw zaworów i ich części. W czasie współpracy, dostarczane wyroby spełniały wszelkie normy jakościowe, a Zakłady Automatyki POLNA S.A. dały się poznać jako solidny partner, realizujący zlecenia terminowo i zgodnie z oczekiwaniami.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA d/Sanok

Dyrektor Oddziału

Mgr. Inż. Mieczysław Jakiel

"Współpraca z Działem Marketingu i Sprzedaży, Zakładu Automatyki "POLNA S.A." w Przemyślu jest wzorcowa - kompetentna i rzetelna."

doc dr Bolesław Kiczma

Katedra Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Opolskiego

Współpraca układa się bardzo dobrze. Zamówione urządzenia dostaję w potwierdzonych terminach

Waldemar Czyż

Zakład Usług Energetyczno-elektrycznych

"W imieniu firmy BHZ EMET-IMPEX-I wyrażamy uznanie dla ZAKŁADÓW AUTOMATYKI „POLNA” S.A.  z siedzibą w Przemyślu za owocną wieloletnią współpracę. Na szczególne słowa uznania zasługuje jakość oferowanych  produktów oraz  profesjonalne podejście do trudnych problemów technicznych."

Jolanta Banasiewicz

BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO Sp. z o.o.

"Z dotychczasowej współpracy z firmą POLNA S.A. jestem zadowolony. Tematy, które zostały zrealizowane  w latach ubiegłych /siłowniki pneumatyczne serii PN 250/ zastąpiły siłowniki firmy GULDE  i z powodzeniem  pracują do dziś. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy z działem konstrukcji i marketingu. Wykonanie siłowników odbiegało  w wielu przypadkach od wykonania standardowego /katalogowego/. Mobilność i chęć współpracy z Waszej strony pozwoliło wykonać to zadanie."

Andrzej Kujawa

BTHP Ostrów Wlkp

"POLNA" solidny  i rzetelny partner

Szczepan A. Gnat

PHHP i AP EMET-IMPEX Sp. z o.o. Kraków

"Na podstawie trwającej od wielu lat współpracy z firmą POLNA S.A. z przyjemnością stwierdzamy, że do tej pory wszystkie dostawy były realizowane w wyznaczonym terminie, wzorowo zarówno pod względem organizacyjnym jak i technicznym. Na uznanie za rzetelność, fachowość i komunikatywność zasługuje także kadra firmy POLNA S.A. realizująca serwis gwarancyjny i pogwarancyjny."

Jerzy Bugaj

Prezes Zarządu

Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Dziękujemy za naszą dotychczasową współpracę.

Opisując ją w kilku zdaniach:

  • Fachowa rzetelna obsługa marketingowa.
  • Dobrej jakości produkty w stosunkowo niskich cenach.
  • Terminowość realizacji zakupu produktów.

Sławomir Burzyński

Kierownik Działu Konstrukcji i Utrzymania Ruchu

Instytut Włókiennictwa

"Miło mi polecić wszystkim zainteresowanym jakość produktów oferowanych przez Zakłady Automatyki POLNA S.A. w Przemyślu oraz fachowość i jakość obsługi pracowników Działu Marketingu i Sprzedaży"

Robert Włodyga

Valmark Sp. z o.o.

"Rzetelna firma - służąca pomocą przy rozwiązywaniu problemów z automatyką i regulacją. Posiada szeroki asortyment wyrobów przydatnych w liniach produkcyjnych różnych gałęzi przemysłu"

Marek Fedorowicz

Emet-Impex Armatura i Automatyka Sp. z o.o. Przemyśl

"Obsługa fachowa po pierwszym telefonie było wszystko załatwione jak należy, części pasowały, termin dostawy dotrzymany."

Dariusz Król

Kierownik działu wykonawczego

Teoma Service Sp. z o.o.

"Niniejszym, na podstawie naszej kilkuletniej współpracy chcielibyśmy polecić firmę Zakłady Automatyki "Polna" S.A. jako profesjonalnego i sprawdzonego partnera. Wysoka dyspozycyjność oraz elastyczność i i profesjonalizm w połączeniu z jakością usług a także przystępnymi cenami powodują, że współpraca z Firmą spełnia w całości nasze oczekiwania w tym zakresie."

Jacek Grzyb

DUET

TRANSMEDIUM Tadeusz Macha w Bielsku-Białej informuje, że współpracuje z firmą Zakład Automatyki POLNA w Przemyślu od 2002r., w zakresie dostaw armatury przemysłowe. Dostawy realizowane były zgodnie z naszymi wymogami pod względem jakości urządzeń.

Tadeusz Macha

Dyrektor

Transmedium

Niniejszym potwierdzamy, że firma Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. Przemyśl jest naszym wieloletnim dostawcą szerokiego asortymentu zaworów do skrzyń przekładniowych montowanych w produkowanych przez nas maszynach budowlanych. W okresie dotychczasowej współpracy, w/w firma dała się poznać jako wiarygodny i sumienny partner realizujący nasze zamówienia terminowo oraz potrafiący sprostać wysokim wymaganiom jakościowym. Dlatego też rekomendujemy Firmę Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. PRZEMYŚL jako solidnego i odpowiedzialnego dostawcę.

Maria Włodarczyk

Dyrektor ds. Zakupów

HSW S.A.

Regulatory ZSN i ZSG

Niniejszym pragniemy podzielić się naszą opinią dotyczącą oferty asortymentowej Zakładów Automatyki „POLNA" S.A. Wyroby wspomnianej firmy są używane przez nas od wielu lat. Bardzo ważnym aspektem pomyślnej współpracy jest bardzo szeroki asortyment z możliwością wykonania nietypowych aplikacji dostosowanych do indywidualnych rozwiązań. Wysoki profesjonalizm dotyczy nie tylko jakości wykonania, ale również obsługi handlowej oraz doradztwa technicznego. Z tych powodów Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. zajmuje wysoką pozycję w swojej branży; stanowi bardzo dobrą alternatywę dla innych producentów krajowych, jak również zagranicznych.

mgr inż. Andrzej Wysocki

Dyrektor ds. Produkcji

Elektrociepłownia Białystok S.A

"Od wielu lat kupujemy wyroby automatyki ciepłowniczej produkowane w Zakładach Automatyki POLNA S.A., jesteśmy zadowoleni z dobrej jakości tych produktów."

Krzysztof Góra

Kierownik Działu Technicznego

ENKEV Polska S.A.

Potwierdzamy  że wszystkie dostawy z Zakładu  Polna SA zostały wykonane należycie, towar był odpowiedniej jakości oraz posiadał stosowne atesty, certyfikaty i zaświadczenia.

Ryszard Zygmunt

F.H.U. Matpol

Informacje dotyczące współpracy:
1. Produkty zgodne z zamówieniem i oczekiwaniami.
2. Obsługa rzeczowa, konkretna, oferty i potwierdzenia zamówień docierają.
3. Realizacja terminiwa, w przypadku problemów dostaję informacje o problemie i zmianie terminu dostawy.

Grzegorz Muras

MARS POLSKA

"Firma Polna S.A. zrealizowała na nasze zlecenie kilka dostaw z dziedziny pneumatyki. Z powierzonego zakresu dostaw firma Polna S.A. wywiązała się należycie, zapewniając rzetelność i terminowość dostaw."

Mariusz Jokiel

CP TRADE

"W imieniu firmy BHZ EMET-IMPEX-I wyrażamy uznanie dla ZAKŁADÓW AUTOMATYKI „POLNA” S.A.  z siedzibą w Przemyślu za owocną wieloletnią współpracę. Na szczególne słowa uznania zasługuje jakość oferowanych  produktów oraz  profesjonalne podejście do trudnych problemów technicznych."

Jolanta Banasiewicz

BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO Sp. z o.o.

"Miło mi polecić wszystkim zainteresowanym jakość produktów oferowanych przez Zakłady Automatyki POLNA S.A. w Przemyślu oraz fachowość i jakość obsługi pracowników Działu Marketingu i Sprzedaży"

Robert Włodyga

Valmark Sp. z o.o.

TRANSMEDIUM Tadeusz Macha w Bielsku-Białej informuje, że współpracuje z firmą Zakład Automatyki POLNA w Przemyślu od 2002r., w zakresie dostaw armatury przemysłowe. Dostawy realizowane były zgodnie z naszymi wymogami pod względem jakości urządzeń.

Tadeusz Macha

Dyrektor

Transmedium

Centralne smarowanie

Grupa Powen - Wafapomp S.A. potwierdza, że w ostatnich 3 latach Zakłady Automatyki Przemysłowej POLNA SA wykonały i dostarczyły dla naszej firmy pompki smarowe MPS-10. Dostawa została wykonana w sposób należyty, współpraca między naszymi firmami układa się bez zarzutów.

Joanna Partuś

Dyrektor Zaopatrzenia i Logistyki

Grupa Powen-Wafapomp SA

"Dział Zaopatrzenia Materiałowego KWB .Konin" w Kleczewie S.A. potwierdza, że firma "POLNA" S.A. jest dostawcą urządzeń centralnego smarowania wykorzystywanych w maszynach i urządzeniach pracujących w KWB Konin S.A. Urządzenia centralnego smarowania wykonywane są zgodnie z odpowiednimi normami i spełniają nasze wymagania. Realizacja dostaw przebiega terminowo i zgodnie z zawartymi zamówieniami. Nie mamy uwag co do jakości dostarczanych produktów."

mgr inż Urszula Mokrzecka

Dyrektor Biura Zaopatrzenia Materiałowego

KWB "KONIN" w Kleczewie S.A.

Na zapytania kierowane do firmy Polna zawsze otrzymujemy szybkie i rzeczowe odpowiedzi.

Waldemar Czajor

PTH Vanax

Wysoka jakość produktów, profesjonalny sposób obsługi, bezproblemowa komunikacja oraz terminowe dostawy.

Maciek Bobulski

Akademia Górniczo-Hutnicza

"Współpraca naszej firmy z Zakładami Automatyki POLNA S.A. w Przemyślu trwa już trzeci rok. Przez ten czas Zakład sprawdził się jako rzetelny producent i terminowy dostawca wysokiej jakości urządzeń do układów centralnego smarowania, w szczególności pomp oraz ich podzespołów."  

Jerzy Bogucki

Biuro Inżynieryjno Techniczne MAR – TET s.j.

"Pompy centralnego smarowania w które zaopatrzamy się z „POLNEJ"  pracują bezproblemowo zapewniając optymalne warunki pracy innym urządzeniom dzięki czemu zmniejszyła się ich awaryjność. POLNA szybko reaguje na nasze wymagania i sprawnie realizuje dostawy. Polecamy firmę POLNA jako kompetentnego i rzetelnego producenta."

mgr inż Franciszek Czurczak

V-ce Prezes Zarządu

ELMET-RZESZÓW

"Niniejszym potwierdzamy, że od wielu lat współpracujemy z firmą Polna S.A., ul. Obozowa 23, 37-700 Przemyśl jako dostawcą automatyki przemysłowej i ciepłowniczej. Niniejszym wyrażamy pozytywną opinię o współpracy z firmą Polna S. A.. Jakość wykonania wyrobów oraz niezawodność nie budzą zastrzeżeń, przez co można uznać je za godne polecenia."

mgr Inż. Mirosław Sarzyński

Dyrektor ds. Sprzedaży

SKAMER ACM Sp. z o.o.

Destylatory i redestylatory

Oświadczamy, że firma POLNA S.A. jest naszym długoletnim kooperantem i dała się poznać jako solidny partner. Nasi klienci wysoko cenią wyroby wspomnianej firmy. 

mgr inż. JAN SZEMRAJ

LABINDEX

Zakłady Automatyki „POLNA" S.A., w 2010 roku zrealizowały dostawę destylarki DE 20 na podstawie umowy nr AM/06/2010 z dnia 30.03.2010 r. o wartości 3488,31 zł. Dostawa przedmiotu umowy odbyła się w wyznaczonym terminie i zgodnie z umową, dlatego też możemy potwierdzić, iż umowa została zrealizowana przez Wykonawcę profesjonalnie oraz z należytą starannością. Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w zakresie dostaw sprzętu medycznego.

Mgr inż. Mieczysław Jakiel

Dyrektor Oddziału

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 3 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z siedzibą w Zabrzu

Potwierdzamy naszą dobrą współpracę z Zakładami Automatyki POLNA S.A. z Przemyśla w zakresie dystrybucji sprzętu laboratoryjnego.
Nasza wieloletnia współpraca z Zakładami POLNA upoważnia do wystawienia Jej referencji jako solidnego partnera handlowego.

Roman Domagała

Kierownik Działu Sprzętu Laboratoryjnego

Conbest

Polecam współpracę z firmą Polna S.A. - zamówienia realizowane są w przewidywanym terminie, obieg informacji nie budzi żadnych zastrzeżeń, serwis sprawny i fachowy.

Marcin Jastrząb

Kierownik Oddziału w Poznaniu

Labart Sp. z o.o.

"Zakłady Automatyki "Polna"  S.A.  współpracują z nami od  wielu  lat. Zamawiane przez nas części zamienne  są  dobrej jakości  a dostawy   zawsze terminowe. Wysoko oceniona jakość  współpracy  predysponuje firmę "Polna"  S.A. do polecenia innym  kontrahentom."

Lech Chudobiński

Z.N.A.M. ZAKŁAD NAPRAWY APARATURY MEDYCZNEJ

"Realizacja zamówień przebiega zawsze zgodnie z harmonogramem, sprzęt jest wysokiej jakości. Zlecone zadania wykonywane są należycie i bez zastrzeżeń. Z przebiegu wykonanych prac rekomendujemy firmę Zakłady Automatyki „POLNA" S.A jako solidnego i godnego zaufania kontrahenta."

P&P CITO

"Firmę Zakłady Automatyki "POLNA S.A.", możemy polecić jako solidnego dostawcę dbającego o jakość i terminowość dostaw, zgodnie z treścią złożonych zamówień i ustaleń."

Tomasz Olsza

Hytech

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu do współpracy firmę Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. z siedzibą w Przemyślu, jako godną polecenia w zakresie realizacji dostaw destylatorów. Nasze zamówienia były realizowane terminowo, spełniając nasze wymagania, a obsługa handlowa jest na wysokim poziomie.

Ewa Superata

Labsystem s.c.

"Niniejszym potwierdzamy, że od wielu lat współpracujemy z firmą Polna S.A., ul. Obozowa 23, 37-700 Przemyśl jako dostawcą automatyki przemysłowej i ciepłowniczej. Niniejszym wyrażamy pozytywną opinię o współpracy z firmą Polna S. A.. Jakość wykonania wyrobów oraz niezawodność nie budzą zastrzeżeń, przez co można uznać je za godne polecenia."

mgr Inż. Mirosław Sarzyński

Dyrektor ds. Sprzedaży

SKAMER ACM Sp. z o.o.