Referencje

Dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Polna S.A jako solidnego i rzetelnego dostawcę urządzeń na najbardziej wymagające instalacje.

PCC Rokita

Newsletter

Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail i zaprenumeruj newsletter

 
archiwum newslettera

Dział Handlowy i Dział Marketingu

Jeżeli jest to nasza pierwsza korespondencja, uprzejmie prosimy aby w e-mailu umieścić:

  • pełną nazwę firmy
  • adres firmy
  • NIP

 

 

W związku z wprowadzeniem mechanizmu „INFO_powiadomienia”, prosimy o:

►Składanie zapytań ofertowych: zapytania@polna.com.pl

►Przesyłanie zamówień: zamowienia@polna.com.pl

 

 

Kontakt do specjalisty:

Oferty:

Zakres: 

  • zawory regulacyjne
  • siłowniki pneumatyczne
  • przepustnice
  • schładzacze
  • kompletacje zaworów
  • regulatory bezpośredniego działania z przyłączem kołnierzowym i przyłączem gwintowym

Kraj:

M. Surowaniec

oferty@polna.com.pl

m.surowaniec@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 389
kom.  +48 533 301 119

Kraj:

T. Pacanowski

automatyka@polna.com.pl

t.pacanowski@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 269
kom. +48 609 369 965

 

Kraj:

P. Fil

p.fil@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 258
kom. +48 533 301 093

Kraj:

K. Herman

k.herman@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 248
kom. +48 533 301 083

 

Eksport:

W. Basza

w.basza@polna.com.pl

Tel. +48 16 678-66-01
kom. +48 693-920-446

Eksport:

H. Rybak

h.rybak@polna.com.pl

sales@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 258
kom. +48 609 369 810

   

Eksport:

E. Majka

e.majka@polna.com.pl

Tel. +48 16 678-66-01
kom. +48 693-711-358
 

Zakres: 

  • urządzenia centralnego smarowania
  • destylatory i re-destylatory
  • filtry siatkowe, zawory blokowe i iglicowe, dławiące i zaporowe
   

Kraj: zawory regulacyjne, siłowniki pneumatyczne, regulatory bezpośredniego działania, przepustnice

D. Sałamacha

d.salamacha@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 310
kom. +48 533 301 089

Kraj: odlewy, filtry siatkowe, zawory blokowe i iglicowe, dławiące i zaporowe, destylatory i re destylatory, urządzenia centralnego smarowania

M. Wiątek

m.wiatek@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 221

   
 

Zapraszamy do konsultacji z mobilnymi doradcami techniczno – handlowymi.

Nasi doradcy techniczno – handlowi są do Państwa dyspozycji w kwestiach doboru urządzeń, rozwiązywania problemów związanych ze zjawiskami niekorzystnymi mającymi miejsce w zaworach na Państwa instalacjach, wyceny oferowanego asortymentu a także szkoleń związanych z eksploatacją wyrobów produkowanych przez Zakłady Automatyki „POLNA” S.A. W razie potrzeby dojadą pod wskazany adres i pomogą dobrać odpowiednie urządzenia.

M. Kuraś
 

Tel.: +48 693 920 431
m.kuras@polna.com.pl

Lokalizacja: Przemyśl

 

P. O. Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży:

   

P.O. Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży   

K. Szostak

k.szostak@polna.com.pl

 

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 369
kom. +48 506 392 558