Referencje

Oświadczamy, że firma POLNA S.A. jest naszym długoletnim kooperantem i dała się poznać jako solidny partner. Nasi klienci wysoko cenią wyroby wspomnianej firmy. 

mgr inż. JAN SZEMRAJ

LABINDEX

Newsletter

Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail i zaprenumeruj newsletter

 
archiwum newslettera

Dział Handlowy i Dział Marketingu

Jeżeli jest to nasza pierwsza korespondencja, uprzejmie prosimy aby w e-mailu umieścić:

  • pełną nazwę firmy
  • adres firmy
  • NIP

 

 

W związku z wprowadzeniem mechanizmu „INFO_powiadomienia”, prosimy o:

►Składanie zapytań ofertowych: zapytania@polna.com.pl

►Przesyłanie zamówień: zamowienia@polna.com.pl

 

 

Kontakt do specjalisty:

Oferty:

Zakres: 

  • zawory regulacyjne
  • siłowniki pneumatyczne
  • przepustnice
  • schładzacze
  • kompletacje zaworów
  • regulatory bezpośredniego działania z przyłączem kołnierzowym i przyłączem gwintowym

Kraj:

Marian Surowaniec

oferty@polna.com.pl

m.surowaniec@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 389
kom.  +48 533 301 119

Kraj:

Tadeusz Pacanowski

automatyka@polna.com.pl

t.pacanowski@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 269
kom. +48 609 369 965

Kraj:

Kamil Szostak

k.szostak@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 369
kom. +48 506 392 558

Kraj:

Radosław Fuksa

r.fuksa@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 333

   

Eksport:

Halina Rybak

h.rybak@polna.com.pl

sales@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 258
kom. +48 609 369 810

Zakres: 

  • urządzenia centralnego smarowania
  • destylatory i re-destylatory
  • filtry siatkowe, zawory blokowe i iglicowe, dławiące i zaporowe

Kraj:

Karolina Herman

k.herman@polna.com.pl

 

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 248
kom. +48 533 301 083

 

   

Kraj: zawory regulacyjne, siłowniki pneumatyczne, regulatory bezpośredniego działania, przepustnice

Dorota Sałamacha

d.salamacha@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 310
kom. +48 533 301 089

Kraj: odlewy, filtry siatkowe, zawory blokowe i iglicowe, dławiące i zaporowe, destylatory i re destylatory, urządzenia centralnego smarowania

Maria Wiątek

m.wiatek@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 221

Eksport:

Magda Kuciel

m.kuciel@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 259
kom. +48 693 711 358

   
 

Zapraszamy do konsultacji z mobilnymi doradcami techniczno – handlowymi.

Nasi doradcy techniczno – handlowi są do Państwa dyspozycji w kwestiach doboru urządzeń, rozwiązywania problemów związanych ze zjawiskami niekorzystnymi mającymi miejsce w zaworach na Państwa instalacjach, wyceny oferowanego asortymentu a także szkoleń związanych z eksploatacją wyrobów produkowanych przez Zakłady Automatyki „POLNA” S.A. W razie potrzeby dojadą pod wskazany adres i pomogą dobrać odpowiednie urządzenia.

Marek Kuraś
 

Tel.: +48 693 920 431
m.kuras@polna.com.pl

Lokalizacja: Przemyśl

   
 

 

 

Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży:

Dariusz Fil

d.fil@polna.com.pl

Tel. +48 16 678 66 01 wew. 379
kom. +48 693 920 446