[searchandfilter fields="search" submit_label="Szukaj" search_placeholder="Wpisz szukaną frazę..."]
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский
Kontakt

Kariera/praca

Zarządzanie personelem pracowniczym jest istotną kwestią dla naszej Spółki. Polityka personalna jest jedną z głównych przy planowaniu strategii firmy.
Dbamy o podnoszenie kwalifikacji i poszerzania umiejętności naszych pracowników. Pracując u nas zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe.

Myślimy, że pracując z nami śmiało zrealizujesz swoje ambicje zawodowe. Polityka szkoleniowa w naszej Spółce oparta jest na trzech założeniach:
-pracownicy Spółki to najcenniejszy kapitał, który wymaga nieustannego inwestowania,
-bez ciągłego podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników Spółka nie zapewni sobie trwałej przewagi konkurencyjnej
-od umiejętności pracowników zależy sukces Spółki.

Proces rekrutacji pracowników

Dział Kadr i Zarządzania planuje i koordynuje rekrutacje oraz zarządza procesem rozwoju pracowników w całej Spółce. Jeśli zainteresowało Cię nasze zgłoszenie rekrutacyjne i chciałbyś się ubiegać o pracę prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail:  .

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów :
1. Analiza przesłanych do nas aplikacji (jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i będzie zgodna z naszymi wymogami, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną),
2. Rozmowa kwalifikacyjna (w czasie spotkania będziemy chcieli uzyskać więcej informacji dotyczących Twojej osoby, Twoich kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, motywacji i oczekiwań),
3. Decyzja (jeżeli zostaniesz wybrany, ponownie zaprosimy Cię na spotkanie aby przedyskutować warunki zatrudnienia oraz zaproponować podpisanie umowy).

Korzyści płynące z pracy w naszej Spółce

Praca w naszej Spółce umożliwia dostęp do najnowocześniejszych metod i narzędzi pracy oraz daje szansę na współpracę z wieloma czołowymi firmami w kraju i za granicą . Pragniemy dzielić się z naszymi dotychczasowymi doświadczeniami, a równocześnie stwarzamy szansę ambitnym pracownikom na realizację własnych pomysłów.

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

  • Technolog - Programista CNC (nr ref.: TT/02/2024)Data dodania: 19 lutego 2024

    Zakłady  Automatyki  „POLNA” S.A. w Przemyślu

    lider  automatyki   przemysłowej, wytwarzający produkty  dla  petrochemii,  energetyki  zawodowej
    i  ciepłowniczej, gazownictwa i chemii zatrudnią  osobę  na  stanowisku:

    Technolog - Programista CNC
    (nr ref.: TT/02/2024)

    Opis stanowiska:
    - Opracowywanie procesów technologicznych dla nowych detali wdrażanych do produkcji
    - Samodzielne opracowywanie programów na wieloosiowe obrabiarki CNC
    - Dobór odpowiednich parametrów obróbczych, narzędzi i przyrządów
    - Rozwój i optymalizacja bieżących procesów technologicznych
    - Wsparcie techniczne dla działu produkcji

    Wymagania:
    - Wykształcenie min. średnie techniczne
    - Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    - Znajomość programowania obrabiarek CNC
    - Znajomość oprogramowania CAD/CAM
    - Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    - Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:
    - pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    - realne możliwości realizacji własnych pomysłów
    - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    - udział w szkoleniach zawodowych

    Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adresem e-mail: rekrutacja@polna.com.pl

    W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2019.1781).

  • ELEKTRYK (nr ref. P3/01/2024)Data dodania: 19 lutego 2024

    Zakłady Automatyki „POLNA” S.A. w Przemyślu
    lider automatyki przemysłowej, wytwarzający produkty dla petrochemii, energetyki zawodowej
    i ciepłowniczej, gazownictwa i chemii zatrudnią osobę na stanowisku:

    ELEKTRYK
    (nr ref. P3/01/2024)

    Do kluczowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
    - Nadzór nad urządzeniami elektrycznymi
    - Naprawa awarii
    - Nadzór nad dokumentacją elektryczną

    Oczekiwania wobec kandydatów:
    - wykształcenie min. zawodowe
    - dobra organizacja pracy
    - zaangażowanie i dyspozycyjność
    - eksploatacja E w grupie I

    Oferujemy:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2019.1781) .

Zakłady Automatyki POLNA S.A.

ul. Obozowa 23 Str
37-700 Przemyśl
POLSKA

TEL: 16 678 66 01
E-MAIL: sekretariat@polna.com.pl

KRS: 0000090173 z dnia 12.02.2002 r. Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 650009986     NIP: 795-020-07-05     BDO: 000030128
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 3.710.992,60 PLN
KAPITAŁ WPŁACONY: 3.710.992,60 PLN
NUMER KONTA BANKOWEGO: Santander Bank Polska S.A 88 1500 1634 1216 3005 5238 0000