• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Русский
Kontakt

FIRMA

Referencje - POLNA S.A.

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 3 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z siedzibą w Zabrzu

  Zakłady Automatyki „POLNA" S.A., w 2010 roku zrealizowały dostawę destylarki DE 20 na podstawie umowy nr AM/06/2010 z dnia 30.03.2010 r. o wartości 3488,31 zł. Dostawa przedmiotu umowy odbyła się w wyznaczonym terminie i zgodnie z umową, dlatego też możemy potwierdzić, iż umowa została zrealizowana przez Wykonawcę profesjonalnie oraz z należytą starannością. Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w zakresie dostaw sprzętu medycznego.

 • Labsystem s.c.

  Z przyjemnością rekomendujemy Państwu do współpracy firmę Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. z siedzibą w Przemyślu, jako godną polecenia w zakresie realizacji dostaw destylatorów. Nasze zamówienia były realizowane terminowo, spełniając nasze wymagania, a obsługa handlowa jest na wysokim poziomie.

 • Conbest

  Potwierdzamy naszą dobrą współpracę z Zakładami Automatyki POLNA S.A. z Przemyśla w zakresie dystrybucji sprzętu laboratoryjnego.
  Nasza wieloletnia współpraca z Zakładami POLNA upoważnia do wystawienia Jej referencji jako solidnego partnera handlowego.

 • Labart Sp. z o.o.

  Polecam współpracę z firmą Polna S.A. - zamówienia realizowane są w przewidywanym terminie, obieg informacji nie budzi żadnych zastrzeżeń, serwis sprawny i fachowy.

 • Z.N.A.M. ZAKŁAD NAPRAWY APARATURY MEDYCZNEJ

  "Zakłady Automatyki "Polna" S.A. współpracują z nami od wielu lat. Zamawiane przez nas części zamienne są dobrej jakości a dostawy zawsze terminowe. Wysoko oceniona jakość współpracy predysponuje firmę "Polna" S.A. do polecenia innym kontrahentom."

 • Hytech

  "Firmę Zakłady Automatyki "POLNA S.A.", możemy polecić jako solidnego dostawcę dbającego o jakość i terminowość dostaw, zgodnie z treścią złożonych zamówień i ustaleń."

 • P&P CITO

  "Realizacja zamówień przebiega zawsze zgodnie z harmonogramem, sprzęt jest wysokiej jakości. Zlecone zadania wykonywane są należycie i bez zastrzeżeń. Z przebiegu wykonanych prac rekomendujemy firmę Zakłady Automatyki „POLNA" S.A jako solidnego i godnego zaufania kontrahenta."

 • LABINDEX

  Oświadczamy, że firma POLNA S.A. jest naszym długoletnim kooperantem i dała się poznać jako solidny partner. Nasi klienci wysoko cenią wyroby wspomnianej firmy.

 • PTH Vanax

  Na zapytania kierowane do firmy Polna zawsze otrzymujemy szybkie i rzeczowe odpowiedzi.

 • Grupa Powen-Wafapomp SA

  Grupa Powen - Wafapomp S.A. potwierdza, że w ostatnich 3 latach Zakłady Automatyki Przemysłowej POLNA SA wykonały i dostarczyły dla naszej firmy pompki smarowe MPS-10. Dostawa została wykonana w sposób należyty, współpraca między naszymi firmami układa się bez zarzutów.

 • Akademia Górniczo-Hutnicza

  Wysoka jakość produktów, profesjonalny sposób obsługi, bezproblemowa komunikacja oraz terminowe dostawy.

 • ELMET-RZESZÓW

  "Pompy centralnego smarowania w które zaopatrzamy się z „POLNEJ" pracują bezproblemowo zapewniając optymalne warunki pracy innym urządzeniom dzięki czemu zmniejszyła się ich awaryjność. POLNA szybko reaguje na nasze wymagania i sprawnie realizuje dostawy. Polecamy firmę POLNA jako kompetentnego i rzetelnego producenta."

 • Biuro Inżynieryjno Techniczne MAR – TET s.j.

  "Współpraca naszej firmy z Zakładami Automatyki POLNA S.A. w Przemyślu trwa już trzeci rok. Przez ten czas Zakład sprawdził się jako rzetelny producent i terminowy dostawca wysokiej jakości urządzeń do układów centralnego smarowania, w szczególności pomp oraz ich podzespołów."

 • KWB "KONIN" w Kleczewie S.A.

  "Dział Zaopatrzenia Materiałowego KWB .Konin" w Kleczewie S.A. potwierdza, że firma "POLNA" S.A. jest dostawcą urządzeń centralnego smarowania wykorzystywanych w maszynach i urządzeniach pracujących w KWB Konin S.A. Urządzenia centralnego smarowania wykonywane są zgodnie z odpowiednimi normami i spełniają nasze wymagania. Realizacja dostaw przebiega terminowo i zgodnie z zawartymi zamówieniami. Nie mamy uwag co do jakości dostarczanych produktów."

 • Elektrociepłownia Białystok S.A

  Niniejszym pragniemy podzielić się naszą opinią dotyczącą oferty asortymentowej Zakładów Automatyki „POLNA" S.A. Wyroby wspomnianej firmy są używane przez nas od wielu lat. Bardzo ważnym aspektem pomyślnej współpracy jest bardzo szeroki asortyment z możliwością wykonania nietypowych aplikacji dostosowanych do indywidualnych rozwiązań. Wysoki profesjonalizm dotyczy nie tylko jakości wykonania, ale również obsługi handlowej oraz doradztwa technicznego. Z tych powodów Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. zajmuje wysoką pozycję w swojej branży; stanowi bardzo dobrą alternatywę dla innych producentów krajowych, jak również zagranicznych.

 • F.H.U. Matpol

  Potwierdzamy że wszystkie dostawy z Zakładu Polna SA zostały wykonane należycie, towar był odpowiedniej jakości oraz posiadał stosowne atesty, certyfikaty i zaświadczenia.

 • MARS POLSKA

  Informacje dotyczące współpracy:
  1. Produkty zgodne z zamówieniem i oczekiwaniami.
  2. Obsługa rzeczowa, konkretna, oferty i potwierdzenia zamówień docierają.
  3. Realizacja terminiwa, w przypadku problemów dostaję informacje o problemie i zmianie terminu dostawy.

 • BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO Sp. z o.o.

  "W imieniu firmy BHZ EMET-IMPEX-I wyrażamy uznanie dla ZAKŁADÓW AUTOMATYKI „POLNA” S.A. z siedzibą w Przemyślu za owocną wieloletnią współpracę. Na szczególne słowa uznania zasługuje jakość oferowanych produktów oraz profesjonalne podejście do trudnych problemów technicznych."

 • Valmark Sp. z o.o.

  "Miło mi polecić wszystkim zainteresowanym jakość produktów oferowanych przez Zakłady Automatyki POLNA S.A. w Przemyślu oraz fachowość i jakość obsługi pracowników Działu Marketingu i Sprzedaży"

 • ENKEV Polska S.A.

  "Od wielu lat kupujemy wyroby automatyki ciepłowniczej produkowane w Zakładach Automatyki POLNA S.A., jesteśmy zadowoleni z dobrej jakości tych produktów."

 • Zakład Automatyki i Pomiarów Aprochem Sp. z o.o.

  Z przyjemnością informujemy, iż firma POLNA S.A. która, jest naszym dostawcą zaworów, część zamiennych do zaworów, oraz innych elementów automatyki przemysłowej, jako solidny i rzetelny partner jest godnym polecenia dostawcą.

 • ELEKTROBUDOWA S.A.

  W okresie 2009 do 2011-05-09 nasza współpraca z firmą POLNA S.A. w zakresie ofertowania i dostaw zaworów regulacyjnych była rzetelna i merytoryczna. Terminy dostaw byty ściśle dotrzymywane zgodnie z wcześniejszymi zamówieniami.

 • Agat S.A.

  Przedsiębiorstwo AGAT S.A. z siedzibą w Koluszkach ul. Paderewskiego 1 poświadcza, że prowadzi wieloletnią współpracę z firmą Zakłady Automatyki "POLNA" S.A. 37-700 Przemyśl, ul. Obozowa 23 przy realizacji zadań z zakresu automatyki pomiarowej. W/w firma świadczy usługi w zakresie:
  - dostaw armatury i aparatury dla przemysłu pertochemicznego,
  - doradztwa technicznego i doboru rozwiązań technicznych,
  - szkoleń z zakresu obsługi, naprawy i konserwacji urządzeń.
  Współpraca z firmą Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. charakteryzuje się mocnym wsparciem technicznym, chęcią rozwiązania problemu i szybką reakcją. Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. to doświadczony producent, do którego mamy pełne zaufanie.

 • Budownictwo Naftowe NAFTOMONTAŻ - Spółka z o.o.

  Budownictwo Naftowe „Naftomontaż" Sp. z o.o. potwierdza, że Zakłady Automatyki „Polna" S.A. w Przemyślu wykonywały powierzone prace z należytą starannością, z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technicznych oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, a także dobrą praktyką inżynierską. Przytoczone doświadczenie współpracy z zakładem „Polna" w Przemyślu są podstawą jej wysokiej oceny z naszej strony i pozwalają nam na polecenie usług tego zakładu.

 • ENERGOBALTIC Sp. z o.o.

  Zakłady Automatyki Polna S.A., świadczyła usługi dostaw automatyki przemysłowej, ciepłowniczej do Elektrociepłowni Władysławowo, a także Stacji Sprężania Gazu na platformie Baltic Beta. Współpracę cechowała należyta staranność, a wiedza techniczna uwzględniała obowiązujące normy i przepisy BHP. Na podstawie wykonanych usług ENERGOBALTIC Sp. z o. o. może zarekomendować firmę Zakłady Automatyki POLNA S.A. jako solidnego i rzetelnego dostawcę oraz profesjonalnego, godnego polecenia partnera.

 • Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA d/Sanok

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie - Oddział w Sanoku potwierdza, że współpracuje od kilku lat z Zakładami Automatyki POLNA S.A. z siedzibą przy ul. Obozowej 23 w Przemyślu (37-700), w zakresie dostaw zaworów i ich części. W czasie współpracy, dostarczane wyroby spełniały wszelkie normy jakościowe, a Zakłady Automatyki POLNA S.A. dały się poznać jako solidny partner, realizujący zlecenia terminowo i zgodnie z oczekiwaniami.

 • HSW S.A.

  Niniejszym potwierdzamy, że firma Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. Przemyśl jest naszym wieloletnim dostawcą szerokiego asortymentu zaworów do skrzyń przekładniowych montowanych w produkowanych przez nas maszynach budowlanych. W okresie dotychczasowej współpracy, w/w firma dała się poznać jako wiarygodny i sumienny partner realizujący nasze zamówienia terminowo oraz potrafiący sprostać wysokim wymaganiom jakościowym. Dlatego też rekomendujemy Firmę Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. PRZEMYŚL jako solidnego i odpowiedzialnego dostawcę.

 • Transmedium

  TRANSMEDIUM Tadeusz Macha w Bielsku-Białej informuje, że współpracuje z firmą Zakład Automatyki POLNA w Przemyślu od 2002r., w zakresie dostaw armatury przemysłowe. Dostawy realizowane były zgodnie z naszymi wymogami pod względem jakości urządzeń.

 • Katedra Biotechnologii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Opolskiego

  "Współpraca z Działem Marketingu i Sprzedaży, Zakładu Automatyki "POLNA S.A." w Przemyślu jest wzorcowa - kompetentna i rzetelna."

 • Termo Organika sp. z .o.o o/Głogów

  Zakłady Automatyki "POLNA S.A." dostarczają do naszego zakładu kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej. Fachowość pracowników oraz atrakcyjność oferty, wysoka jakość produktów skłaniają nas do polecenia tej firmy innym podmiotom.

 • Orlen Automatyka

  W nawiązaniu do prośby skierowanej przez Zakłady Automatyki Polna S.A. z przyjemnością informujemy, że Orlen Automatyka Sp. z o.o. korzysta z produktów firmy, ze szczególnym uwzględnieniem: zaworów, membran, przeciwkołnierzy i uszczelnień. Jednocześnie chcielibyśmy nadmienić, iż Zakład Automatyki Polna S.A. znajduje się na liście kwalifikowanych dostawców PKN ORLEN S.A. w Płocku. Istotnym atutem firmy jest szeroki asortyment produktów oraz możliwość realizacji nietypowych zamówień.
  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, ze względu na bezpośrednią obsługę i doradztwo techniczne Państwa pracowników.
  Jakość wykonania dostarczanych urządzeń i produktów jest zadowalająca. Kryterium cenowe w powiązaniu z jakością stanowi dla tego asortymentu konkurencyjną alternatywę w odniesieniu do producentów krajowych i zagranicznych.
  Zakłady Automatyki Polna SA spełniają wymagania jakościowe stawiane naszym dostawcom.

 • NTI sp. z o.o.

  "Firma NTI sp. z o.o. w Głogowie od lat realizuje dostawy w zakresie armatury odcinającej i regulacyjnej dla zakładów przemysłowych w Zagłębiu Miedziowym. Dostawy realizujemy w oparciu o produkty dostarczane przez Zakłady Automatyki „POLNA” S.A.. Wysoka jakość oferowanych przez firmę „POLNA” wyrobów, umożliwia ich długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Powyższe stwierdzenie znalazło uzasadnienie w trakcie eksploatacji instalacji w wielu oddziałach Kombinatu Górniczo-Hutniczego w tym min.:
  - o/ ZG Polkowice-Sieroszowice
  - o/ ZG Rudna
  - o/ ZG Lubin
  Kilkuletni okres współpracy z firmą „POLNA” i towarzyszące mu terminowość, fachowość i sprawna realizacja zamówień przy jednoczesnym braku reklamacji utwierdzają nas w przekonaniu o dobrym wyborze kontrahenta. Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić firmę „POLNA” każdemu inwestorowi."

 • DUET

  "Niniejszym, na podstawie naszej kilkuletniej współpracy chcielibyśmy polecić firmę Zakłady Automatyki "Polna" S.A. jako profesjonalnego i sprawdzonego partnera. Wysoka dyspozycyjność oraz elastyczność i i profesjonalizm w połączeniu z jakością usług a także przystępnymi cenami powodują, że współpraca z Firmą spełnia w całości nasze oczekiwania w tym zakresie."

 • Zakład Usług Energetyczno-elektrycznych

  Współpraca układa się bardzo dobrze. Zamówione urządzenia dostaję w potwierdzonych terminach.

 • BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO Sp. z o.o.

  "W imieniu firmy BHZ EMET-IMPEX-I wyrażamy uznanie dla ZAKŁADÓW AUTOMATYKI „POLNA” S.A. z siedzibą w Przemyślu za owocną wieloletnią współpracę. Na szczególne słowa uznania zasługuje jakość oferowanych produktów oraz profesjonalne podejście do trudnych problemów technicznych."

 • J&S ENERGY S.A.

  "Opierając się na kilkuletniej, dotychczasowej współpracy z Zakładami Automatyki POLNA S.A. z Przemyśla, pragnę niniejszym potwierdzić iż kontakty nasze cechowały fachowość i profesjonalizm. POLNA S.A. jest Partnerem godnym polecenia, elastycznie reagującym na oczekiwania klienta. POLNA S.A. świadczy rzetelne usługi na najwyższym poziomie jakości i z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa."

 • Teoma Service Sp. z o.o.

  "Obsługa fachowa po pierwszym telefonie było wszystko załatwione jak należy, części pasowały, termin dostawy dotrzymany."

 • Emet-Impex Armatura i Automatyka Sp. z o.o. Przemyśl

  "Rzetelna firma - służąca pomocą przy rozwiązywaniu problemów z automatyką i regulacją. Posiada szeroki asortyment wyrobów przydatnych w liniach produkcyjnych różnych gałęzi przemysłu"

 • PHHP i AP EMET-IMPEX Sp. z o.o. Kraków

  "POLNA" solidny i rzetelny partner

 • Rafineria Nafty JEDLICZE S.A.

  "Z firmą POLNA Przemyśl Rafineria Nafty Jedlicze S.A współpracuje od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z świadczonych usług materiałowych, oraz doradztwa technicznego."

 • Instytut Nawozów Sztucznych Puławy

  "Projektuje instalacje w oparciu o wyroby automatyki "POLNA" , są: niezawodne, tanie i POLSKIE."

 • Instytut Włókiennictwa

  Dziękujemy za naszą dotychczasową współpracę.
  Opisując ją w kilku zdaniach:
  -Fachowa rzetelna obsługa marketingowa.
  -Dobrej jakości produkty w stosunkowo niskich cenach.
  -Terminowość realizacji zakupu produktów.

 • "J.T.C." Spółka Akcyjna

  "Świadomość odpowiedzialności przy realizacji dostaw systemów automatyki dla sektora energetycznego wymaga od nas współpracy z najlepszymi w branży. Dlatego zawory regulacyjne kupujemy w POLNEJ. Połączenie kompetencji i doświadczenia daje nam pełne zaufanie do ich rozwiązań. Polecamy firmę POLNA każdemu, kto szuka doświadczonego i zapewniającego wsparcie techniczne producenta zaworów regulacyjnych."

 • BTHP Ostrów Wlkp

  "Z dotychczasowej współpracy z firmą POLNA S.A. jestem zadowolony. Tematy, które zostały zrealizowane w latach ubiegłych /siłowniki pneumatyczne serii PN 250/ zastąpiły siłowniki firmy GULDE i z powodzeniem pracują do dziś. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy z działem konstrukcji i marketingu. Wykonanie siłowników odbiegało w wielu przypadkach od wykonania standardowego /katalogowego/. Mobilność i chęć współpracy z Waszej strony pozwoliło wykonać to zadanie."

 • PCC Rokita

  Siłowniki jako odłączniki elektrolizerów Elektrolizy Rtęciowej w PCC Rokita SA. Firma Polna S.A. jako jedyna firma podjęła się wykonania siłowników pod specjalne zamówienie PCC Rokita SA. Nienaganne i terminowe wykonanie siłowników, doświadczony zespół inżynierów, sumienność i wrażliwość na potrzeby klienta sprawiają, że będziemy kontynuowali wieloletnią współpracę z firmą Polna S.A.. Dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Polna S.A jako solidnego i rzetelnego dostawcę urządzeń na najbardziej wymagające instalacje.

 • SKAMER ACM Sp. z o.o.

  "Niniejszym potwierdzamy, że od wielu lat współpracujemy z firmą Polna S.A., ul. Obozowa 23, 37-700 Przemyśl jako dostawcą automatyki przemysłowej i ciepłowniczej. Niniejszym wyrażamy pozytywną opinię o współpracy z firmą Polna S. A.. Jakość wykonania wyrobów oraz niezawodność nie budzą zastrzeżeń, przez co można uznać je za godne polecenia."

 • Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

  "Na podstawie trwającej od wielu lat współpracy z firmą POLNA S.A. z przyjemnością stwierdzamy, że do tej pory wszystkie dostawy były realizowane w wyznaczonym terminie, wzorowo zarówno pod względem organizacyjnym jak i technicznym. Na uznanie za rzetelność, fachowość i komunikatywność zasługuje także kadra firmy POLNA S.A. realizująca serwis gwarancyjny i pogwarancyjny."

 • CETUS - Energetyka Gazowa Sp. z o.o.

  "Jako generalny wykonawca wielu obiektów i instalacji dla gazownictwa musimy polegać na najlepszych dostawcach. W gazownictwie nie ma miejsca na kompromis. Firma Polna jako dostawca zaworów regulacyjnych w 100% spełniła nasze wymagania."

 • TECH-COM Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Sp. z o.o

  "Wieloletnia współpraca handlowa z firmą POLNA S.A. przebiega bez zakłóceń w sympatycznej atmosferze. Szczególnie wyróżnia się fachowość i kompetencja pracowników handlowych którzy potrafią dobrać właściwe urządzenia i służą pomocą w trudnych tematach. Cenne są też organizowane sukcesywnie szkolenia, które pozwalają nam nadążyć za nowinkami wchodzącymi do produkcji."

 • CP TRADE

  "Na podstawie wieloletnich doświadczeń możemy polecić POLNA S.A jako firmę charakteryzującą się zadowalającą obsługą handlową, serwisową i logistyczną o dużym poziomie fachowości. Poziom obsługi zarówno od strony handlowej jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z firmą POLNA pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia"

 • CHEMEKO Sp. z o.o.

  Jako jedna ze spółek Grupy ANWIL, przy opracowaniu, realizacji i nadzorze projektów z branży chemicznej, petrochemicznej i energetycznej wymagamy najwyższych standardów współpracy. POLNA zapewnia najwyższy poziom kompetencji pod kątem technicznym i handlowym. Zaangażowanie się spółki POLNA przy realizacji kolejnych etapów projektów zasługuje na wyróżnienie. Otrzymane wsparcie świadczy o doświadczeniu spółki w produkcji zaworów regulacyjnych na wymagające instalacje technologiczne.

 • Biprozat

  Nasza firma od lat współpracuje z Polną, jesteśmy z niej zadowoleni. Oferty na zawory regulacyjne są opracowywane poprawnie pod względem technicznym i szybko.

 • Modern Kotły

  Polecamy firmę "POLNA" S.A. jako wiarygodnego i solidnego wykonawcę, który rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Zakłady Automatyki POLNA S.A.

ul. Obozowa 23 Str
37-700 Przemyśl
POLSKA

TEL: 16 678 66 01
E-MAIL: sekretariat@polna.com.pl

KRS: 0000090173 z dnia 12.02.2002 r. Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 650009986     NIP: 795-020-07-05     BDO: 000030128
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 3.710.992,60 PLN
KAPITAŁ WPŁACONY: 3.710.992,60 PLN
NUMER KONTA BANKOWEGO: Santander Bank Polska S.A 88 1500 1634 1216 3005 5238 0000